Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor mennyek bulizni?

Mikor mennyek bulizni?

Figyelt kérdés
Voltam 3 helyen is de mindenhol voltak kb 5-en,lehet hogy túl korán mentem? 12kor mentem az első helyre.Elvileg farsangi buli van és sehol senki, pedig buliztam volna egy jót de így hogy nincs senki.
2012. febr. 18. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:

manapság hülye szokás, hogy 1-2 fele mennek az emberek a szórakozó helyre, előtte meg valahol alapoznak.

Visszasírom azokat az időket, mikor még 11-re mentünk bulizni és tömve voltak a helyek, a buli 3-ig tartott kb.

Egyszerűen az emberek puhányak lettek, csigalassan bírnak csak inni, ezért van későn a buli. Bezzeg az "én időmben" 1-2 óra kellett a kívánt szint eléréséhez.

2012. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Majd akkor menj, ha le tudod írni, hogy "menjek".
2012. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De most komolyan "mennyek"???
2012. febr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miután a helyesírási szótárt áttanulmányoztad.
2012. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm hogy a kérdésre válaszoltak, nem is figyeltem hogy mit írok mert fél 1 volt amikor kiírtam és szar kedvem volt és pont nem az érdekelt hogy helyesen írom-e le.De azért a kérdésre is válaszolhatnátok.Köszi.
2012. febr. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!