Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » +3680707000; Mi ez a szám?...

+3680707000; Mi ez a szám? Erről hívtak, felvettem, de nem szólt bele egy árva hang sem. Sem sípolás, sem semmi.. Remélem nem valami pénzlehúzós dolog.

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 16:45
 1/5 anonim válasza:
Hali, nem tudom én sem. Már jó ideje keres engem is, feleségem is, ráadásul valami computeres dolog lesz, mert a feleségemé (akinek az előfizuja amúgy az én nevemen van, tehát két előfizetésem van) meg az enyém is UGYANAKKOR tehát EGY IDŐBEN csörgött. EGYSZERRE! Sose vettem fel, és az asszony sem. Most pedig már soha nem is fogjuk: androidos készülékeink vannak, a feleségem Galaxy 3-asában gyárilag van híváselutasító, én meg a SE X(-asomra telepítettem egy Call Blocker nevű progit, amiben kedvemre konfigurálhatom az elutasítandó számokat. Van már egy pár... Szóval nem tudnak zavarni:) Hasonló fámára gyanakszok, mint a következő budapesti vonalas esetében: +3618147848 , ezek is valami marketingesek, mindenkire rá akarnak sózni valamit, nem szabad beszélni velük (ez utóbbiról szép kis blogokat találsz a neten, keress rá a számra google-ben). Üdv.
2012. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
SE X8-at akartam írni:)
2012. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tegnap voltam bent a VODA-nál más ügyben...és ha már ott voltam rákérdeztem.

Ez a szám egy voda ügyfélszolgálati szám és mivel senki nem szólt bele amikor felvettem,így valószínű "műszaki hiba" eredménye a hívásuk.

2012. febr. 21. 08:35
 4/5 anonim válasza:
Facebook "Vodafone Hungary A +3680707000-es hívószámról ajánlatunkkal kapcsolatban kerestünk, a telefonszámot díjmentesen visszahívhatod."
2012. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
huh...megnyugodtam.engem is hívogat
2013. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!