Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A vízipipa mennyire minősül...

A vízipipa mennyire minősül károsnak? (+kérdések lent)

Figyelt kérdés

Mennyire káros ha az ember kb 2havonta 1-max 2 órát vízipipázik? Shiazo kővel tényleg csak vízgőz keletkezik, és ez így mennyivel "jobb"?

Ne nézzetek hülyének de Jordániába megyek és hát nagybuli lenne a sivatagban.. :D


2012. febr. 12. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Károsabb mint a cigi sajnos...:S

Sokan élnek tévhitben, hogy kevesebb a kátrány, pedig éppen hogy mivel nem szűr, ezért többet enged a zservezetben://

2012. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első vok. a többit sajnos nemtom bocsi:S
2012. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem károsabb és ezt még a wikipédia is elismeri .

Azt írja hogy 1-2 órás vizipipázás 1-2 szál ciginek felel meg, meg kátrány sincs .Shiazoval lényegében igen meg még széndioxid meg egy kis szénmonoxid a szén miatt, de szerintem egészségesebb mert nincs benne nikotin meg stb.Amúgy meg nézd meg a vizipipa. eu vagy stb oldalakat ott olvashat róluk

2012. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem károsabb és ezt még a wikipédia is elismeri .

Azt írja hogy 1-2 órás vizipipázás 1-2 szál ciginek felel meg, meg kátrány sincs .Shiazoval lényegében egészségesebb csak széndioxid meg egy kis szénmonoxid keletkezik a szén miatt, de szerintem egészségesebb mert nincs benne nikotin meg stb.Amúgy meg nézd meg a vizipipa. eu vagy stb oldalakat ott olvashat róluk

2012. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Több kátrány van benne, mivel nincs mi megszűrje ;) Kérdezz szakembert, nekem ő mondta szal ennyi....:)
2012. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kátrány a cigipapír és a dohány elégésekor keletkezik és a vizipápába a dohány nem ég csak a szén hőt vezet át rajta ,És én is tudok mondani olyan szakembereket akik azt mondják hogy a vp sokkal egészségesebb
2012. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet.:) Nekem ezt mondták, én ezért ezt mondom!;)
2012. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sok tudatlan megint megmondta az okosat itt előttem... A vízipipa igenis EGÉSZSÉGESEBB mint a dohányzás! Nem szűri meg semmi a nikotint. Akkor szerintetek minek van benne a víz, amit pipázás után ha kiöntesz, totál barna? Elárulom: a víz szűri meg a nikotint.
2012. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mondom: Én ezt mondom, mert ez logikusabb és szakember mondta nekem. Te aztmondod, és itt levan zárva;):*xd
2012. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A VP egyáltalán nem káros. Ahogy már írták a víz megszűri a nikotint, ezen kívül vannak olyan csövek, amikben vannak kisebb szűrők. Kátrány nincs, mert a szénen kívül nem ég semmi. A dohány nem ég, hanem elszárad, és a benne lévő aroma, stb. elpárolog és azt szívod be.
2012. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!