Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktatok egyedül moziba...

Szoktatok egyedül moziba menni? Szerintetek az gáz?

Figyelt kérdés
SZeretném azt hinni, hogy nem gáz egyedül moziba menni, de ha egyedül megyek és később beszélgetek valakivel és mondom neki, hogy láttam ezt a filmet, kérdezi hol láttam, mondom neki, hogy moziban, kérdezi, kivel, mondom, hogy egyedül, akkor totál hülyének érzem... Már eleve az, hogy megkérdezik, hogy kivel voltam, szerintem sejteti, hogy egyedül nem szokás menni.
2012. febr. 7. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit fura, mert manapság mindenki párosával jár moziba. De ha jól érzed magad, nyugodtan menj el ezután is. Mit számít, mások mit gondolnak erről?
2012. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha gáznak érzed ne járj egyedül. Amúgy szerintem nem gáz, én is szoktam. Néha jobb is egy filmet egyedül, barátok nélkül nézek meg. És hogy miért kérdezik, hogy kivel? Hát általában vagy a pároddal vagy a haveroddal/haverokkal szokták nézni. Lehet hogy pletyka vagy a féltékenység miatt kérdezik. Vagy csak mert egyszerűen érdekelnek az emberek :)
2012. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem gáz de ha nincs kivel menned elég ha otthon letöltöd a filmet és ott nézed meg
2012. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát azért moziban nézni egy filmet külön élmény, és azért elég nagy különbség van egy laptopképernyőről, kis hangszóróval játszott film és hatalmas vászon, jó hangzás között... az emberek nem azért szoktak moziba járni, mert nem tudnak filmet letölteni...
2012. febr. 8. 11:48
 5/5 anonim válasza:
szerintem ne zavarjon h kérdezgetik h kivel :D és nem gáz :D ha szeretsz egyedül menni akkor menj :)
2012. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!