Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudok táncolni!? Ha...

Nem tudok táncolni!? Ha valaki tud, linkelne be olyat videot ahol legalább megnézhetem/megtanulhatom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és az lenne a problémám, hogy nem tudok táncolni ezért bulikba se merek elmenni. Vagy inkább nem merrek táncolni ? hát nem tudom de vhogy nem tudom olyan érzésem van h én ott nem tudnék táncolni :S

ha vki tud akk linkeljen be olyat videot ahol legalább megnézhetenm/ megtanulhatom h h táncolhatnék a szórakozóhelyeken.

péntekre meghívtak bulizni és nem szeretném ha kinevetnének :S

előre is köszönöm a válaszokat


2009. máj. 31. 22:49
 1/6 anonim válasza:
alap esetbe nekem se megy de ha iszok pár sört már szokott menni :D
2009. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

en is tok botlabu voltam es sok buliban csak kerestem a kifogasokat h epp miert nincs kedvem tancolni.

szerintem a legfobb baj a batorsaggal van. ha maskepp nem megy, nyomj le egy feldecit. az utobbi idoben viszont rengeteget voltam bulizni es rajottem h gyakorlat teszi a mestert. mindig irigyeltem a discos csajokat h milyen jol tancolnak. en 1-2 honap alatt nagyon jol belejottem es rajottem h nem nagy kunszt, es nem csoda h jol tancolnak ha minden heten buliznak.

csak kezdj el finoman mozogni a tomeggel. esetleg figyeld oket, utanozd a mozdulataikat (en legtobbszor ezt csinaltam) figyeld a ritmust es csak mozogj ra. lassuzni meg tenyleg nem nagy dolog. hajra, batorsag es gyakorlas!

2009. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
tánc... érted... tánc... érezd át a szó dinamikáját... szól a zene, áramlik beléd... a tested valahogy magától reagál rá, te ezt biztosan érzed, csak féled kiengedni... miért van ez? kezdj el mozogni ahogy a tested akar, hagyd hogy a zene mozgasson. ne törődj senki véleményével, aki kinevet az nem érti a táncot. amúgy kevés ember táncol jól, kevesen mozognak igazán szabadon... a diszkós csajok nem táncolnak jól, csak ribancosan rázzák magukat, a sok hormonzavaros meg erre izgul. mind ugyanúgy táncol, mer egymástól lesik el a mozdulatokat. 1-2 lányt ismerek csak, aki jól táncol, és akivel élvezet táncolni. szóval ne parázz, táncolj!
2009. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát pedig táncolni mindenki tud, legalábbis olyan átlagosan. max vmi miatt nem szeret. én is utálok táncolni szórakozóhelyeken és soha nem is szoktam. pedig rengeteget vagyok partykon és koncerteken. de annál jobban sehol nem érezheti magát az ember egy arctalan senkinek a tömegben, mint amikor bemegy oda az emberek közé és táncol ugyanúgy mint a többiek, monotonul egyformán, mintha azért csinálná mert ott ezt kell csinálni és ennyi. mert az ilyen szórakozóhelyeken táncolás az általában ilyen szokott lenni, monoton és egyforma. én utálom ilyen arctalan senkinek érezni magam, dehát így is mindig remekül megvagyok a bulikban.
2009. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mindekinek köszönöm a válaszokat :)

utolsó kérdező te lány vagy v fiú és hány éves? mert ha elhivnak vmi szórakozóhelyre akk nem állhatok a barátaim melett mig ők táncolnak és én meg csak ugy állok v te h oldod eztmeg?

2009. jún. 1. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok. nem "oldom meg" sehogy, mindig van vki ismerős aki épp csak ücsörög egy sörrel a kezében vhol és eldumálgatunk, vagy nagyobb társaságba verődünk össze a színpad mellett v egy asztal körül és elhülyéskedünk. na igazából nem egészen igaz amit előbb írtam, pogóba általában belemegyek ha már koncerten/koncert után nagyon elvadult a hangulat, de a pogót nem mki hajlandó táncnak tekinteni. nem tudom, vhogy mindig elvagyunk, attól függ épp ki van ott akit ismerek, a dj, haverok, zenekar, vkikkel mindig el lehet szórakozgatni. ha vacak a hangulat, fogjuk magunkat páran és lelépünk vmi másik buliba vagy csak beülünk egy másik bárba vhova kisebb társasággal.
2009. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!