Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a chat.hu ról?

Mi a véleményetek a chat.hu ról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a véleményem h általában csak olyanok járnak fel akik vmi könnyed virtuális szexet keresnek.Akadnak lelkibeteg egyének akik a ketyegő bombához hasonlíthatók...én régen komoly eszmecseréket folytattam még olyan jó 7-8 éve.A suliban mindig chateltünk akkor is volt sok idióta de sok értelmes ember is.Én már nagyon ritkán járok fel :)
2012. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és olyan emberek akik úgy élik ki a frusztrációjukat h vadidegeneket úgy beoltanak a föld alá h köpni nyelni nem tudsz...szerintem csak akkor menj fel ha mazoista beállítottságú vagy.
2012. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem, mert rendszeresen csetelek. De már egy kevesebbet. 2-3 éve még rendszeresen találkoztam emberekkel onnan, volt, akit biciklitúrára is elvittem. Azóta viszont változott sok minden. Átalakítások voltak, lehet,h ez az oka, sokkal kevesebben is vannak. Egyszerűen már nem találok ott értelmes embert mostanában, csak beszólogató beképzelt embereket, akik gondolom sikertelenek a való életben. Hozzá sem lehet szólni senkihez, mert nem képes értelmese kommunikációra. Régebben azért nem volt ilyen rossz a helyzet. Csak az érdekelt volna, hogy más ezt hogy látja.
2012. jan. 25. 15:13
 4/7 A kérdező kommentje:
egyre kevesebbet, értelmes*
2012. jan. 25. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:

képzeld el egyszer engem vmi őrült pszichológus módjára beoltott vki mert nem néztem meg hogy hogy tudom magában mozgatni a nagylábujjamat vagy mi...vmi ilyesmi volt :D

mindegy a lényeg h írtam h nincs kedvem ilyesmihez és vmi hosszú távú következtetéseket vont le az értelmi képességeimről meg hasonlókról...fárasztó.

meg az is érdekes hogy töübb millóan vannak felregelve mégis mindig az a pár száz ember chatel.Van akibe szinte rendszeresen belefutok.

2012. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Belefutottam* megerősítem h kb fél évben egyszer megyek fel.
2012. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D

Jó, tényleg a cseten rengeteg kanapépszichológus van. Ott tényleg mindenki olyan hihetetlenül műveltnek gondolja magát. Azért van több millió regisztráció, mert sokan csináltak regisztrációt, de nem lépnek már be, és sok embernek több nickje is van.

2012. febr. 3. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!