Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljunk éjszaka sátoroz...

Mit csináljunk éjszaka sátorozás közben? [a lényeg lent]

Figyelt kérdés

A barátommal mennénk sátorozni nyáron (mind ketten fiúk vagyunk, barátnőnk most nincs :D), egy éjszakára (alvás nélkül) szórakozni a tó mellé de nem tudjuk, hogy a horgászáson kívül mit csináljunk. Amúgy a tótól kb. 50 méterre leszünk, de közvetlen a sátor mellett lesz egy kis patak is. És lesz tábortűz is. Valami jó ötlet kéne, hogy mit lehetne csinálni éjszaka az alváson kívül, gondolkodtunk, de még nem jutottunk semmire, én szeretnék valami tudományos (elektronikai vagy kémiai), de nagyon érdekes dolgot csinálni, ő pedig mindent szeret, amit kint lehet csinálni.


Minden ötlet jöhet, amit ilyenkor lehet csinálni.


2012. jan. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
nézzétek meg a túl a barátságont, és merítsetek ötleteket belőle xd
2012. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké kösz, majd ha lesz időm, letöltöm.


Valaki más? Nagyon csendben vagytok :D

2012. jan. 30. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor másik ötlet, h addigra szerezzetek barátnőt, és vigyétek azokat is, onnantól kezdve pedig a fantáziátokat kell csak használni
2012. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát azt nem tudom, hogy lesz-e addigra csaj.

Még valaki? :D

2012. febr. 5. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
LSD és minden megoldva. Tudományosan kipróbáljátok. :D
2012. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hívjatok még haverokat, baromkodjatok a vízben (lehetőleg ne fulladjatok bele :D), igyatok, szívjatok be, hallgassatok zenét, csináljatok nyárson fasza kaját, vagyatökömtudja.

hívjatok meg engem :D

2012. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okhé.
2012. febr. 11. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!