Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vizipipázás közben kipróbáltam...

Vizipipázás közben kipróbáltam már több dohányt, meg shiazot is, de szinte semmilyen ízt nem érzek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Shiazoval nem csoda, dohányból meg attól függ milyent használsz, szerintem a Nakhla Mizo és az Al Masah a legjobbak.

Vagy lehet hogy túl keveset teszel bele?

2012. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Shiazo epernél én olyan eperjghurot energiaitalt érzek kb igy tudnám körülirni de nincs sok ize. Am Al-Fakher a legjobb dohány prémium márkás jó krémes izük van és hatalmas füst.De Al-Masah sem rossz
2012. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! megpróbálok beszerezni Nakhla dohányt és Al Masah-ot :) köszönöm mégegyszer!
2012. jan. 16. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
NM oké jó ötlet am Shiazonál viszont szag nagyon erős egy 2óra vizipipázás után még 3napig érzed a szagát :)) am most éns áttértem dohányra.
2012. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen!A Shiazonak inkább az illata nagy, de a füstje is de ízt nem lehet érezni. Al Sultan dohányokat próbálgattam de egyiknek se igazán volt íze és nem is volt jó...
2012. jan. 18. 14:23
 6/6 anonim válasza:
Próbáld ki a ShisAroma nevű kaviccsot, és ne fújd hanem szívd. lesz íze...
2012. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!