Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Final Fantasy 7-Clud és Tifa...

Final Fantasy 7-Clud és Tifa teljes története?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél többet tudni róluk! Ha van bárki, aki a kettejük között lezajlott jeleneteket egy kicsit részletesen el tudná mondani... Megköszönném! Éééés az Advent Childer-ben a szalagok a bal kezükön, meg Tifa kezén a gyürű, az mit jelent? Elképzelésem van, de annyira nem mutattak semmit magukból, hogy nem vagyok biztos....
2012. jan. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Final Fantasy IIV. játszd végig gépen, akkor meg fogod érteni
2012. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*VII.
2012. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Erről én sem tudok túl sokat.Imádom a filmeket,a játékkal viszont sajnos még nem játszottam. Kb annyit tudok,hogy gyerekkori barátok voltak,meg volt valami,hogy Cloud lelökte még régen Tifát egy hídról vagy leestek -ez így nagyon értelmes- és szerette volna lenyűgözni,meg bebizonyítani,hogy igen is ér valamit,és ezért akart SOLDER lenni...

Ezzel nem hiszem,hogy túl sokat segítettem volna.

Viszont ez a kérdés engem is érdekel,úgyhogy remélem jön még rá válasz!

2012. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
senki nem lökött le senkit arról a hídról :) a történet túl bonyolult ahhoz, hogy el lehessen mesélni, "sajnos" végig kell játszanotok, hogy megismerjétek a teljes történetet :)
2012. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valakkiiii,csak szán rá idot hogy elírja!!!! Please!!!!
2013. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!