Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet helyet csinálni...

Hogy lehet helyet csinálni facebookon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire kell a hely? Ha betelt az ismerősi limit, törölni kell. Ha tetszik-elési limit, törölni kell. Ha az album, törölni kell vagy újat nyitni. Más nem tud megtelni.
2012. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van ilyen, hogy be tudjuk jelölni hogy éppen hol vagyunk, ha telóról vagyunk. Én erről beszélek..
2012. jan. 8. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
GPS van a telefonban, az kéri le a pontos helyzetet, és a telefonról pedig publikálni lehet.
2012. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy hasonlo hülye válaszok fognak érkezni..
2012. jan. 12. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdés alapvetően hülyeség. Nincs olyan hogy "hely". Esetleg Oldalak vannak, amiken belül helységeket lehet létrehozni, de az alapvetően egy oldal lesz. Azt pedig a regisztrációs form alatti linkben lehet megcsinálni.


Ha leírnád pontosan mit akarsz, vagy ha nem tudod a nevét (Oldal), akkor írd körül, és akkor konkrét kérdésre konkrét választ fogsz kapni, nem csak hülyeséget.

2012. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is hasonló kérdésem van...

Itt körül írtam, hogy pontosan mi...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__38..

tudnátok segíteni?

2012. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!