Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a SonyEriccs...

Mi a véleményetek a SonyEriccson XPeria Play mobilról?

Figyelt kérdés
És, ha tudjátok mennyibe kerül számlás előfizetéssel a telenornál? Ne azt az áras oldalt linkeljétek, mert nekem a sima előfizetés kell!
2012. jan. 5. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó kis telefon. Milyen számlás csomagban veszed?
2012. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általános. Simán számlásnak hívják. Tudod, ott szokott lenni, h "Számlás előfizetésben *****ft" csak itt nincs kiírva az internetre. Tudod esetleg az árát?
2012. jan. 5. 17:09
 3/5 anonim válasza:
Úgy kb. 80 ezer forint, én még anno 91900 FT-ért vettem ha jól emlékszem :D
2012. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bakker! Inkább veszek egy sima Androidos telót. Arra is sok játék megy, sőt átlapoztam az 576 kbyte újságát, és nem sok híres játék megy PSP-re.
2012. jan. 11. 15:54
 5/5 anonim válasza:

Nekem is PLAY-em van és elmondom:


Szoftverfrissítésben már gyönyörű 720p HD-ban vesz, 1Ghz processzor, 512 mb RAM, és ez az egyetlen telefon amit a PlayStation támogat, bár Magyarországon egyenlőre PlayStation Pocket menübe csak a Crach Bandicoot letölthető, de hamarosan a Sony-nak köszönhetően több PS játék is elérhető lesz, emellett van egy listád miket tölthetsz le még rá a telefonon belül. 4-es érintőkijelző (a 2. legjobb a Sony-nál), 8gb memóriakártya jár hozzá, + az alap azt hiszem 400mb. Mivel ez az egyetlen PS-es támogatású telefon, van rajta érintő érzékelős analog, X, O (belépés, kilépés) gomb, és emellett van még négyszög és háromszög gomb, bal oldalt meg az irányító gombok, felül pedig az L(left) és R(right) gombok, pont ugyanúgy mint egy PlayStation joystick-on. Egyszerüen elképesztő telefon, én imádom,és emellett még nem mindent mondtam el ;) Sok sikert!

2012. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!