Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktál a port.hun fórumozni?

Szoktál a port.hun fórumozni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed Ford Mustangról? Én már kész vagyok tőle,nagyon idegesítenek az idióta beszólásai :) Szerintem kissé megszállott.
2011. dec. 8. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy időben fórumoztam rajta, amit nagyon megbántam, mert zaklatott az oldalon egy troll egy jó ideig. Fú, de utáltam azt a kis mocskot. Le is töröltem magam a portról.

Ford Mustang hozzászólásait láttam az oldalon. Jó sok véleménye volt a csávónak. :)

2017. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor ez a kérdés ki lett írva, akkor még igen, gyakran jártam oda.


De idővel rájöttem, hogy jobb a szellemi egészségemnek, ha kerülöm az oldal fórumát. Nem mintha a trollok zavartak volna, elvégre annak idején az IMDb.com fórumát is rendszeresen használtam, pedig az aztán roskadozott a trolloktól meg a hülyéktől. De a port.hu idiótái egy még annál is alacsonyabb szintet képviseltek. A hozzászólók nagy része a legkisebb mértékben sem értett azokhoz a filmekhez vagy sorozatokhoz, amiket épp ócsároltak vagy istenítettek. Emlékezetből egy normális vitát vagy eszmecserét nem tudok felidézni, amiben részt vettem volna. Valahogy mindig sikerült egy hülyét kifognom, akinek az érvelési készsége megrekedt azon a szinten, hogy "ha neked XY film tetszik/nem tetszik akkor hülye vagy XD".


Egyszer megkérdeztem valakit, miért dicseketett azzal, hogy 1 ponttal értékelt egy adott művet. Ő ahelyett, hogy felelt volna és kifejtette volna a véleményét, rám támadt, hogy miért zaklatom, holott csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Utána a modok törölték az én hozzászólásomat, de az övét persze nem. Ekkor döntöttem el, hogy nekem ez nem kell. Ezt a Ford Mustang alakot nem ismerem, vagy talán csak szerencsére sikerült kitörölnöm a fejemből.

2017. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: Nem zavarnak a trollok, hát akkor láttad volna az egyik felhasználót! Egyfolytában engem meg a Slayert sértegette (komplett idióta volt, plusz kukkoló is, mert valahonnan tudta, hogy szeretem a Slayert). Másoknak is beszólogatott természetesen, rajtam kívül akadtak még célpontjai rendesen. Még jó, hogy letöröltem magam azóta. Sajnos most megint fent van a fórumon, "Razorlight" néven (pedig azt hittem, hogy kitiltották onnan egyszer s mindenkorra, de sajna nem). Az IMDb trolljai sokkal jobbak.


Meg fogod ismerni ezt a trollt, több jellegzetessége is van: egyfolytában smiley-kat használ, minden ok nélkül, mint valami hároméves, senkinek a véleményét nem tartja tiszteletben, mindenkinek beszólogat az összes magyar trágár kifejezéssel, valamint olyan értelmetlen szavajárásai vannak, mint: "ondok", "surdilovic" és "surda". Ismertetőjele még, hogy ha valakire rászáll, nehezen hagyja abba a piszkálását, valamint másokra keni undorító szokásait. Helyesírása pedig változó.


Bocs a hosszú kommentért, csak azt akartam kifejezni, hogy tényleg nem érdemes a portnak a közelébe sem menni, az ilyen szenny alakok miatt.

2017. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!