Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon kívülálló leszek a...

Nagyon kívülálló leszek a buliban, ha nem iszom? Milyen amúgy ez a hely? (Morisson's)?

Figyelt kérdés

Szóval megyünk az egyetemi csoportársaimmal buliba.

De én nem vagyok az ilyen fajta zenés, menő szórakozóhelyekhez szokva.. Milyen ez a Morisson's 2 egyáltalán? Milyen cuccban "illik" menni?(ok, h nem melegítő)..

Szerdánként is tömegnyomor van ott? Milyen típusú emberek járnak ide? Le lehet normálisan ülni ott valahol? Vagy inkább állva "lötyögnek" az emberek? Sokat kell sorban állni a bejutáshoz?


Én nem iszom alkolholt (nem elvből, csak nem szeretem), és ettől is félek picit h ciki lesz.. Biztos körberöhögnek majd, ha csak egy narancslét iszom vagy ilyesmi:S


Mit tudok ott inni ami nem alkohol? Tudom vannak koktálok de azok meg nagyon cukrosak nem? Azt se csípem annyira..


KÖSZI ha válaszoltok a sok kérdésre..

Elég parás vagyok:S


2011. dec. 6. 22:26
 1/4 A kérdező kommentje:
az alkoholmentes koktélokra gondoltam:)
2011. dec. 6. 22:27
 2/4 A kérdező kommentje:

BOCS

*MORRISON'S

2011. dec. 6. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

mindig tele van kis tini ribancokkal, akik sikoltoznak össze-vissza, egy menetre szinte bármelyiket viheted.


van almalé, meg mindenféle kóla, víz stb. is.

2011. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

remek, pont ezért nem szeretem ezeket a helyeket:P


de csomó ilyen buli alól kihúztam már magam, és már nem tudtam kifogást találni:P



amúgy én lány vagyok és 22:)


azért köszi a választ!

2011. dec. 7. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!