Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki látta a Dell nyereményj...

Valaki látta a Dell nyereményjátékáról szóló reklámot, vagy csak hallucináltam?

Figyelt kérdés
A reklám szerint fedlapot lehet tervezni, és ezzel lehet nyerni egy gépet. De nem figyeltem oda, amikor mondták, hogy hol érhető el a játék, és akárhogy kerestem eddig, nem találtam, mintha nem is létezne. Valaki nem tudja véletlen, hogy hol van?
2011. nov. 30. 21:35
 1/4 anonim válasza:

én is láttam!

[link]

viszont én meg azt nem találom,hol lehet,vagy hogy lehet fedlapot tervezni?! :D nekünk kell szerkeszteni valami progival?és a dell jelet középre?vagy van valami sablon?! nem értem :S :)

2011. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én miután engedélyeztem a facebookon az alkalmazást,átirányított a lapra, ahol fel lehet tölteni.

Úgy látom neked csak az ötletet kell beküldeni és a rendszer majd rárakja magának az emblémát. De mivel facebookos szavazás alapján megy, hááát... Ha csak a szavazatok alapján megy, akkor inkáb annak a versenye, hogy kinek van több ismerőse... :\

Na azért próba szerencse :D

2011. dec. 1. 18:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj már kétségbe voltam esve, nagyon köszönöm a linket :D
2011. dec. 1. 18:13
 4/4 A kérdező kommentje:

tök kiábrándító. a nagy része gugliban talált egy képet és feltöltötte.. az első helyen meg egy kisfiú képe van, aki amúgy a feltöltőnek a gyereke.

biztos nagy haszna lesz belőle a dellnek :DDD

2011. dec. 1. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!