Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok-e olyan makett boltot...

Tudtok-e olyan makett boltot Budapesten, ahol sok II. vh-s harckocsik vannak? A barátomnak szeretnék venni egy Tigris tank makettet. Voltam már a Lurdy-házban egy ilyen hobbi boltban, de ott jószerével csak repülők voltak.

Figyelt kérdés

2011. nov. 30. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az Allee-ban láttam egy makettboltot, ahol úgy emlékszem, sok II. VH-s makett volt, tankok is. Hogy Tigris volt-e köztük, már nem emlékszem, elég rég jártam ott. :)
2011. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, akkor meg is nézem hétvégén!:) Nagyon köszönöm! :)
2011. nov. 30. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
jatek-makett.hu . ettől nagyobbat nem találsz. 3mas villamos csengettyű utcánál van. illetve van makettbolt a nagykörúton is a nyugati - wesselényi között valahol, nemtudom pontosan, van egy a dózsa györgy út - ajtósi dürer sor - istván utca sarkán, illetve egy játékboltbna is az árkádbna, de ott nam túl nagy a felhozatal.
2011. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 1. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!