Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A neten hol találok facebookra...

A neten hol találok facebookra lájkolgatós szöveget?

Figyelt kérdés
mondok egy béna példát : lájk ha járjnál velem
2011. nov. 23. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Lájk ha szeretnéd hogy ne írjak ki több ilyen szart nem idegesíteném az ismerőseimet és végre intelligens ember módjára viselkednék elkezdeném a rendes társasági életet.Ismerőseid 70%-a fogja lájkolni mert rohadt idegesítő tud lenni a sok gyökér hogy ezt csinálja..
2011. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz b+ de nem erre voltam kíváncsi
2011. nov. 23. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Like ha szereted a szilvás buktát, ha nagyobb a bal heréd, mint a jobb, ha harapott már meg jeti...


Most komolyan, magadtól nem bírsz kitalálni semmit? Pedig nem nagy tehetség kell hozzá. Amúgy tényleg idegesítő, mikor valaki ilyen marhaságokkal szemeteli tele az egész facebookot.

2011. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem kell ehhez nagy tudás, hogy kitalálj ilyen szövegeket...

Csak annyi, hogy lájk, ha és utána lényegében bármit kiírhatsz! Légy kreatív!


Esetleg még itt: [link]


Bár én személy szerint rohadtul utálom az ilyen szövegeket, irritáló, idegesítő, ezzel tele szemetelni a Facebookot...

Most segítettem, bár remélem, nem fogsz ilyen szövegeket kiírogatni. :)

2011. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!