Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Megszüntették...

Ez mit jelent? Megszüntették az adatlapom?

Figyelt kérdés

Facebook-ra fel akartam ma lépni és ezt irta ki

Facebook Will Be Back Soon


The site is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few hours. We're sorry for the inconvenience.



és ha más fészén akarom megnézni az én adatlapomat akkor meg ezt irja ki:Az adatlap nem elérhető

Sajnos ez az adatlap pillanatnyilag nem elérhető. Kérlek, próbálkozz később újra.


ez azt jelenti hogy feltörték?vagy töröltek?Elöre is köszönöm a válaszaitokat..


2011. okt. 30. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyire nem tudsz angolul? azt irja: az oldal most nem jó mert karbantartás van, de majd késöbb egy pár óra múlva jó lesz. bocs a zavarásért.
2011. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tudom hogy mit jelentett az a mondat..csak kimásoltam mindent..de már reggel őta nem tudok belépni..Elég sok idő eltelt már!!mindenkinek jó egyedül nekem nem..Lehet hogy feltörték?
2011. okt. 30. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
fene tudja.
2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ma nekem is ezt írja ki. Egész nap nem tudok belépni a facebook-ra. Neked megoldódott már a probléma?
2011. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!