Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 20 év körüliek, ti milyen...

20 év körüliek, ti milyen gyakran jártok bulizni?

Figyelt kérdés
És ha igen, hova? Kikkel? Vannak olyanok, akik egyáltalán nem járnak sehova?
2011. okt. 14. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járok bulizni,de mondjuk néha azért a csajokkal tartunk laza estét,de nem buli.

Te kérdező?

2011. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem változó.. :) Nem szeretek annyira táncolni, így ha el is megyek barátnőkkel, vagy valami, akkor ők táncolnak, én meg lemegyek csocsózni. :) Változó az is, hogy hova járunk. Morrison's 2, Minyon.. Többnyire csoporttársakkal, legtöbbször ha megyek, akkor fiúkkal.. Ritkább eset, hogy lányok. :D Ebben a hónapban pl még nem voltam sehol, de nem is tervezem. Bár lesz 21-én American Football players night, arra lehet benézek :)

20/l

2011. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán. Nincs kivel, az a bajom. Régebben egy társasággal jártam, de megszakítottam velük a kapcsolatot. Most meg nem tudok kivel menni, a párommal meg nem járunk bulizni. :(
2011. okt. 14. 18:26
 4/8 anonim válasza:
Imádok bulizni, de sajnos mióta érettségiztünk, és elkerült mindenki máshová ritkábban találkozunk és ritkábbak a partyk. Bár a fősulis iskolatársaimmal is szeretek lenni, de velük inkább csak beülünk valahová iszogatni. Az is jó, de most már nagyon mennék egy nagyot bulizni, remélhetőleg 1-2 héten belül lesz rá alkalmam. Amúgy régebben 2 hetente jártunk.
2011. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pl egyáltalán nem szoktam. Na jó, életemben voltam 3 alkalommal Morrisonsban, meg 2-szer valami diszkókban, és néhányszor ilyen beülős helyen. Barátnőkkel voltam meg gimis osztálytársakkal. Néha igényelném ugyan, de nem vagyok az a nagy partyarc.

De pont 2 hete voltam egy esküvőn, és annyit táncoltam hogy kitáncoltam magam jópár hónapra.


22/L

2011. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átlagosan havonta egyszer vagy kétszer. Barátokkal, haverokkal, főképp az egyetemről az évfolyamtársakkal. Koncertre, néha retrósabb diszkóba, vagy csak simán kocsmába beszélgetni, nagy ritkán házibuli, kb ilyeneket szoktunk.
2011. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem bulizok egyáltalán.

22F

2011. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Havonta 1x-2x. Inkább a kültéri dolgokat kedvelem jobban, de az nem mindig van, így marad a kocsma, v dizsi...20f
2011. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!