Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rajzolni akarok de nem tudom...

Rajzolni akarok de nem tudom hogy mit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 9. 14:10
 2/8 A kérdező kommentje:

:(((

Válaszoljatok

2011. okt. 9. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:

rajzolj mangát :D

vagy erdőt-> fák között patakot-> vagy a fák mögé egy várat.

jajj ha azt lerajzolod kapok linket?*-*

2011. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rajzolj egy posztapokaliptikus városrészletet. Magasházak csupasz vasbeton vázai merednek elő a törmelékkupacból, a növényzet meg elkezdte visszahódítani és benőni a várost, repkény kúszik fel a romokra.
2011. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Anina01 válasza:
Önarcképet! Csak egy tükör kell! :)
2011. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) köszönöm még ötlet????
2011. okt. 22. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajzolj szép színésznőket vagy rajzolj emberi mozdulatokat érzéseket :) akár rajzolhtsz csókot is :)
2011. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trisztán97 válasza:
Tudnál rajzolni egy ember fejet, meg kb. a vállát? Haveromnak kellene egy jó kis rajz amit, a felénél át tudna alakítani.Én sem és haverom sem vagyunk valami phú de nagy művészek. Ezért kérem a segítségedet. Tudom szánalmas ilyet kérni,de akit ismerek és jól tud rajzolni, nos vele már nem nagyon állok szóba. Már várom az úristen de ciki, meg de gáz és egyéb kommenteket. Ja meg persze a linket, ha át tudnád küldeni...
2013. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!