Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen címet adnátok egy HP...

Milyen címet adnátok egy HP fanficnek, ami a Félvér Herceg eseményeit tálalja Ginny Weasley szemszögéből?

Figyelt kérdés

Béna lenne a: Ginny Weasley és az RBF éve?


(elég sokat tanul ebben az évben):)


2011. szept. 13. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A főnix könnye..

Jase Mina voltam.

2011. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van már ilyen című írás,nem? Pontosabban Hermione Granger és a Főnix könnye.

Találkoztam vele a merengőn, de bevallom, nem olvastam. Ez egy fordítás, úgy emlékszem.

Én egy, a Félvér Herceghez könyv hű fanficet írtam, ami Ginny szemszögéből megy végig a történeten, és (reményeim szerint) tökéletesen illeszkedik hozzá.


Az én javaslatom nagyon béna? Látom te is írsz...:)

2011. szept. 13. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, írok, habár mostanában nagyon elszoktam tőle. :$

Meg inkább most már a saját történetek irányába kalauzolom magam, van a fejemben egy romantikus dráma, meg egy fantasy - bár az inkább sorozatnak készül. Meg most elkezdtem egy PP/HG-t - épp támadt egy jó ötletem, hogy aztán eljutok-e odáig, hogy felrakom, az már más kérdés.^^


Egyébként nincs azzal baj, hogy van olyan cím. Nem a teljes címet másolod le és az 5. év tökéletesen igazodik Ginny hangulatához. Rengeteget sír + olyan mint egy főnix. Egyedül van, mégis újra és újra újjáéled, stb...

A Te címed pedig elég gáz, igen... - nem megbántásból, puszta jó szándékból. Én pl. úgy szoktam elolvasni egy történetet (CSAK!) h ha megragad a cím ráklikkelek, ha nem, akkor nem. :)

2011. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!