Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Eljársz hétvégente bulizni?

Eljársz hétvégente bulizni?

Figyelt kérdés
mikor voltál először buliba? h mennek az ilyen éjjelek? 15 éves vagyok , az összes ismerősöm eljár bulizni csak én nem.. ajánlanátok valami ruhát is esetleg h mibe érdemes menni?
2011. aug. 28. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, nem az én stílusom tömött szórakozóhelyeken fülsüketítő zene mellett "bulizni". Szerintem tök ergya :D

17 eFF

2011. aug. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem. nincs rá pézem, a disco idegesít, sosem járok oda. olyan program h házibuli vagy valami más nem minden hétvégén adódik és lehet h pont nincs pénzem
2011. aug. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem minden hétvégén járok el, de szoktam.

először 14. szülinapomon voltam.

mindig máshogy zajlanak:D van hogy a bulit valakinél kezdjük egy kis hangulatalapozással, összegyűlünk, beszélgetünk, iszogatunk, aztán elmegyünk szórakozóhelyekre, de ott már gyakran szétszéledünk.

van, hogy egyből szórakozóhelyre megyünk, ott táncolunk, ha olyan helyen vagyunk csocsózunk pl:D beszélgetünk. éjszaka vége felé már gyakran csak kinn üldögélünk 1-2 emberrel és regenerálóunk:D

öltözködési tippet akkor tudok adni, ha megmondod a nemedet:D

2011. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16/L
2011. aug. 29. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell túlöltözni, egy csőfarmer valami színesebb toppal, vagy egy miniruha, magassarkú. attól is függ, hogy hová mész - ha pl táncolni, akkor valami csinibbet vegyél fel, ha meg 'kocsmázni (ilyen beülős beszélgetős helyre:D), akkor valami kényelmesebb, hétköznapibb cucc

csináld meg szépen a hajad, és használj kicsit erősebb sminket, mint a hétköznapi:)

2011. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!