Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnék valami jó cosplay-t...

Hol tudnék valami jó cosplay-t venni egy anime conra? Hogyan tudnék barátokat találni egy conon?

Figyelt kérdés
a környezetembe senki se szereti az animét ami egy kissé elkeserített így rávettem magam hogy elmegyek valameik következő anime conra. annyi e bökkenő hogy tom hogy jó buli a cosplay csak nekem se kézügyességem se türelmem nincs ahoz hogy megcsináljam a jelmezem. nem tudnék valahol olcson venni valami jót? és ha eljutnék a conra hogyan tudnék összehaverkodni a többiekkel? kissé visszahúzodó, zárkozottabb csákó vagyok és tom hogy az ilyen rendezvényeken mindenki olyan nyitott meg minden. valami tip hogy hogyan tudnék "beolvadni"?
2011. aug. 18. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Első fontos kérdésem: hol laksz? Animések mindenütt vannak, csak meg kell őket találni.A véletlen találkozásokra animésekkel-re is van jópár vicces történetem, de egy ilyen conra kimenni tényleg jó buli. Én az első con-omon (2010 karácsonyi) nem egyedól mentem, klubbbtagokkal, de elég vicces volt. A cosplay kemény dió, vannak egyszerűbbek és nehezebbek is, fiúnak egy laza L (death note) talán a legegyszerűbb. Cosplayt nem lehet 2 nap alatt összedobni(illetve lehet, de akkor nem akarj világot váltani) ilyenekre valók az animés boltok(pl sakurazaka) ott van egy két kellék hozzá, de lehet barkácsolni, ruhát keresni amit minimálisan átvarázsolhatsz.

A barátkozásról annyit, hogy először én is ledöbbentem hogy milyen emberek vannak a conokon(az hagyján hogy felszabadultak,d e pl ha csatlakozol egy "free hug" vagy hasonló körmenethez, és miután orrvérzésig rohangáltatok, jól ellehet beszélgetni). Sokkal felszabadultabbak az emberek, legalábbis a nagyrésze, igazi animések, lehet hülyülni, baromkodni, nameg jólérezni magad. Azt ajánlom egy napra nyugodtan lenézhetsz(kövi con 27-28, holdfénycon, azutáni majd októberbe ) egy próbát megér, semmi esetre se zárkózz el a többiek elől.

Animések mindenhol vannak, csak meg kell őket találni ^^ (megjegyzés: egy kétnapos con után éreztem az ugynevezett "postcondepressziót", nah, ha azt eléred, akkor jó volt a con, bár ez egynapos után nemigen fegyeget-röviden annyi a lényege, hogy visszavágysz a conra)

2011. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kösz! úgy is a millenáristól egy köpésre lakok! nagyon hasznos volt a válaszod!

hallottam már hogy klubbosan járnak az emberek de még nem jöttem rá hogyan tudnék csatlakozni,bevegyülni egybe!

arra gondoltam hogy az egyszerűség kedvéért találok egy anbu vagy másféle anime maszkot és kapucni huzok még a fejemre. max ha illik a maszkhoz akkor egy macska fület a kapucni alá,bár az lehet hogy már tulzás és meg is kéne találnom.jó ötlet? gyorsnak kell lennem hétvégén már itt a holdfény con!

2011. aug. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!