Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek vannak a leggyengébb...

Kinek vannak a leggyengébb poénjai a Showder klubban?

Figyelt kérdés
Vagy ki az akit a legkevésbé bírtok a műsorban?

2011. aug. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szöllősy-Csák, Csenki, Mogács, Kormos Anett, Trabarna. Őket bírom legkevésbé.

Továbbá egyszer volt bent a Hajdú Steve, Magyar Attila és a Hajós is, na ezeket meg egyenesen utálom. Ezenkívül a Szomszéd nénik, Rekop György és Bruti kivételével nem bírom a többi Comedy Central bemutatja előadóit sem (mostanában őket is meg szokták hívni).

22/N

2011. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csenki, Mogács őket én sem szeretem
2011. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kormos Anett egyértelműen... az a nő egy borzalom.


Én személy szerint Kiss Ádámot sem bírom.

2012. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
inkább ki a jó.én az adásokat le szoktam tölteni, és csak a kedvenceimet nézem meg, a többit továbbpörgetem.igazn addhatnának ki gyakrabban is részeket.a kedvencek:aranyosi,kiss ádám,bödőcs,beliczai,hadházi,kőhalmi.szerintem így ennyi.
2012. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam Szupkay a mélypont.
2013. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AccountManagerkovács ***** válasza:
Volt az a szemüveges fazon, aki mindig gyurcsányt és Terry Blacket utánozta. BÁRMI történt az országban, ő csak ezzel a két figurával volt képes reagálni rá, még akkor is, amikor már egyikük sem volt rivaldafényben. Na, őt nagyon utáltam, mert egyáltalán nem volt képes elszakadni ezektől a gyenge paródiáktól, valószínűleg már nem is szerepel. A nevére nem emlékszem...
2013. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mogácstól a hideg futkos a hátamon :// Szupkay, Bács Miklós és Hajdú idegesítenek.De néha Kiss Ádám poénjai is elég bunkók, Kormos Anetten meg van hogy jót nevetek, máskor halálosan untat.(Nálam a kedvencek Aranyosi, KAP, Hadházi, Trabarna, Janklovics Peti és a Szomszédnénik)
2014. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok, kihagytam Brutit.Na õt Mogáccsal együtt elküldeném, nagyon idegesít benne, hogy a történetei 90 %-ban a wc és annak tartalma körül forognak.
2014. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!