Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Való Világ 4-et meg lehet...

A Való Világ 4-et meg lehet valahonnan szerezni mondjuk DVD-n vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
annyira szeretném megszerezni az összes részt mert sokat nem láttam.Valahol meg lehet rendelni,vagy valami?
2011. aug. 7. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Rtl most?!
2011. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
szánalmas..
2011. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
röhelyes faszcibáló néger!!!
2011. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első, köszi megnézem,de ott azthiszem csak egy hétre visszamenőleg vannak filmek. második harmadik nem véleményt kértem. és ha itt tartunk,egy az nem tudjátok kinek vagy minek akarom megszerezni kettő,hogy ha az emberi kultúránál tartunk akkor pont ez a kultúrálatlan. Na mind egy szólok ilyenek kíméljenek...tudjátok a vélemény az olyan mint a s**glyuk.mindenkinek van de senki nem kíváncsi a máséra. és örülök hogy megosztottátok velem e felől való nem tetszéseteket de a továbbiakban,még egyszer szólok, kíméljetek (:
2011. aug. 8. 02:59
 5/5 A kérdező kommentje:
első köszi itt sok mindent találtam,sok részletet. (:
2011. aug. 8. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!