Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kinek az...

Mi a véleményetek? Kinek az oldalára állnátok és miért?

Figyelt kérdés

Különösen érdekel a téma, amióta szóba jött (egyszer egy fórumon), de nem tudom igazán, hogy kinek a pártján álljak. :/


Én igazat adnék a lánynak is, aki írt, hiszen érthetők az érvei, de azért Dóra is becsülettel királyné.


2011. aug. 2. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Gödöllői Királyi Kastély honlapjáról:


Kedves Kastély!


Dóra gyönyörű királyné, nagyon kedvelem, hűen és híven Sisi emlékéhez formálja meg a magyarok hőn szeretett királynéját. De mégis: nem volna már időszerű - és most a féltékeny oldalam szól belőlem -, hogy átengedje a helyét a fiatalabb nemzedéknek?


Szívélyes üdv:

G. Bogi


Válasz:


Kedves Bogi!


Az Erzsébet Hasonmásverseny meghirdetésekor valóban volt olyan tervünk, hogy minden évben megrendezzük a vetélkedőt.

Szabó Dórában azonban olyan tökéletes hasonmást találtunk, hogy nem tervezünk a közeljövőben új versenyt.

Úgy látjuk, hogy Dóra a várakozásainkon felül képes elvarázsolni mind a hasonlóságával, mind a személyiségével a gödöllői kastély látogatóit.

2011. aug. 2. 18:13
 2/3 A kérdező kommentje:
2011. aug. 2. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem speciel teljesen mindegy, hogy ki "alakítja" Sisit mint hasonmás, olyan úgy sem lesz, mint Ő volt. Dórát már láttam a kastélyban, és valóban nagyon szép, szerintem megérdemli ezt a címet :)
2011. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!