Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írhat vki olyanról hitelesen...

Írhat vki olyanról hitelesen amit még nem élt át?

Figyelt kérdés
Itt nem olyanokra gondolok, hogy egy történetben leírja, hogy meghal, mikor az író maga még él, hanem olyan egyszerű dolgokra, mint a szerelem, csók, esetleg lelki vagy testi fájdalom, ilyenek. Lehet erről hitelesen írni úgy, hogy csak olvastál róla és elképzeled?
2011. júl. 28. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom biztosra, de én szerintem tudnék úgy írni.
2011. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egy jó színész tud azonosulni azzal a személyiséggel amit játszik?

Természetesen lehet. Az csak az író képességein múlik, hogy mennyire tudja hitelesen megfogalmazni.

2011. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár a szinészet más dolog, de azért köszönöm :)
2011. júl. 31. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
ez természetes, ha valaki ír, az valószínüleg olvasott is sokat régebben, és ha már ír, akkor meg tudja fogalmazni a szavait. én is írok (bár csak blogokat) és olyanról írok ami nem történt meg velem (bár szerintem nem is fog XD)
2011. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, nem várom el, hogy találkozz egy igazi angyallal, csak azért, hogy írhass róla :D

Én inkbb az érzelmi dolgokra gondolok. Mint fent amlitettem példának a csók, a szerelem, két ember testi és lelki kapcsolata, ilyenek :)

de köszi a választ

2011. júl. 31. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!