Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Modellautósok! A HIMOTO...

Modellautósok! A HIMOTO Truggyhoz másmilyen kereket hol lehet szerezni? És karosszériát?

Figyelt kérdés
Néztem több helyen, pl Managertoyson, de csak ugyanaz a puha gumi kapható, lehet, hogy veszek monster-kereket, és az is rámegy? És a karosszériából is lehetséges, hogy egy HIMOTO Monster Truck karpsszéria is rámegy? Vannak ilyen szabványméretek a modellezésben? Viszonylag újak számítok ebben a világban, de nagyon érdekes hobby szerintem. Előre köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 26. 16:17
 1/3 anonim válasza:

Hello!

Nézd meg itt is: modellhungaria.hu , sylkamodell.hu

Elég sokféle kerék/gumi rámegy másik autóra is, attól függ, hányas hatszög van a felniben illetve milyen átmérőjű.

A kasztnikra is vannak szabványok, 1:8-as illetve 1:10-es ezek a leggyakoribbak, de ezeken belül is vannak kisebb eltérések. Valamint a lyukak fúrásával és a kasztni kivágásával lehet variálni.De az a legjobb, ha viszed magaddal az autót ha mész modellboltba és segítenek a boltban.

2011. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy fest, hogy az utólsó sort fogom hasznosítani.

(A ModellHungáriára nem is gondoltam <homlokracsap> )

2011. aug. 9. 23:22
 3/3 A kérdező kommentje:
és azt lehet, hogy onroad kerekeket veszek, alacsonyabbra engedem a hasát, és akkor az aszfaltot koptatom vele? (Nyilván a kasztni nem biztos, hogy passzol)
2011. szept. 16. 20:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!