Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton Soundon van öltöző,...

Balaton Soundon van öltöző, illetve zuhanyzási lehetőség?

Figyelt kérdés
Most megyek életembe először, és sehol sem kaptam erről infót. Napijeggyel mennék és gondoltam hogy napközben, még az esti bulik előtt csobbannék egy jót és ezért kérdezem. Csomagmegőrzés ahogy látom van, de öltözőre és zuhanyzóra is szükség lenne. Aki volt már tudna infót adni?
2011. júl. 5. 14:21
 1/5 Teszto válasza:
hol szálsz meg ? vagy csak mész a nagyvilágba? apartman-ba illetve a campingekben van lehetoseg de h mashol van e ..fogalmam sincs :)
2011. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van zuhanyzó
2011. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

14:35: Csak napijeggyel lemegyünk csütörtökön és péntek hajnalban/reggel indulunk haza. Nem szállunk meg sehol. :)

Csak buli a nagyvilágban! :)

Ilyen volt a VOLT is! :)

2011. júl. 5. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
A kempingnél (nem a soundon belül) van egy fizetős strand, ott ki kell fizetni a strand belépőt (500 Ft), és ott lehet zuhanyozni, én is most kérdeztem meg. A sound-on a belső kempingben van csak zuhanyzó, oda külön karszalag kell.
2011. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jó hír! :/
2011. júl. 6. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!