Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a gátlásaimtól táncban (vagy tánc közben)?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Nem vagyok túl gátlásos, szexben legalábbis nincs ilyen gondom. Szeretek emberek között is lenni.


Táncolni viszont nem tudok. Szeretek mindenféle zenei műfajt, hallgatom is őket. Van barátnőm, de valahogy a gátlásaimat nem tudom levetkőzni. Nem tudom elvinni egy diszkóba (vagy pl. a három héten belül lezajló esküvőre sem). Nem ismerek "fogásokat", lépéseket. Igazából azt se tudom, hogy milyen táncot kellene tanulni, mit táncolnak az emberek. Kezdőként mennyi idő alatt lehetne egy tánc repertoárt szerezni mondjuk olyan szinten, hogy ne röhögjenek ki?


Az igazság az, hogy a táncban nem látok logikát és ezért nem tudom magam elengedni. Viszont jó lenne, ha tudnék többféle alkalmi táncot is, mert jó kapcsolat-építő lehetne, ha tudnék táncolni néhány személlyel (üzlet miatt).


2011. júl. 4. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb ,hogy igyatok pár sört elötte utánna menni fog a lényeg ,hogy sikerüljön felszabadulnod!!:)
2011. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeretnék jól táncolni, nem pedig másnap szégyenkezni, hogy "Vajon mit tettem tegnap?"...
2011. júl. 6. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!