Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki megy holnap VOLT-ra,...

Aki megy holnap VOLT-ra, segítene?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit vegyek fel, mert úgy volt, hogy kocsival visznek, ehelyett egész nap utazni fogok, esőt ígérnek, és cipelnem kell egy csomó cuccost, ráadásul elkezdtem parázni, hogy megtaposnak. XD És meddig kell majd sorba állni kb, mert az se mindegy... :S
2011. jún. 28. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz én nem megyek voltra, de talán segíthetek. Én is úgy hallottam, hogy eső lesz én a helyedbe beraknék egy esőkabátot akár milyen ciki is, de ha nem akarod akkor egy esernyőt! :)

Szerintem olyan ruhákat vigyél, amiket nem sajnálsz! A pénzedre vigyáz, övtáskába rakd vagy valami biztos helyre. Szerintem nem kell paráznod, ne tolakodj.

Szerintem már nem lehet, olyan nagy tömeg, mint dél után lehetett. Légy türelmes, be fogsz kerülni! :) Sőt miközben várakozol barátokat is szerezhetsz!:)

Az úton meg hallgass zenét! Gondolj arra milyen jól fogod érezni magad! Jó szórakozást! :)

2011. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esernyőt elvennék! :D

Am, tolakodni fogok :D Tényleg olyan ruhát kell vennem, amit nem sajnálok!

Köszi a segítséget!

2011. jún. 28. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is megyek VOLT-ra de nem holnap. Igaz, szombatra is esőt mondanak úgyhogy mindegy. És még hideg is lesz (holnapra 26 fokot mondanak, de szombatra csak 20-at)

Én is viszek magammal esőköpenyt, de csak átlátszót, de ha tombolni fogok és esni fog az eső, akkor úgyis leveszem. Egy lazább, pántos, térd fölé érő ruhát veszek fel talán leginivel vagy harisnyával. Viszek még egy kiskabát félét, mert este már tuti hideg lesz. És lapossarkú cipőt.

2011. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!