Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A facebookkal kapcsolatbanszer...

A facebookkal kapcsolatbanszeretnék kérdezni! (? ) Fontos

Figyelt kérdés
ma jelent meg az,hogyha küldök valakinekegy üzenetet,akkor az chat-ban jelenik meg. és nincs már olyan kis ikon az ember profilján,hogy chat! ezt nemlehetvalahogy visszaállítani??mert eznagyon rossz így...köszönöm előre is.:DD
2011. jún. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
(Szerintem) nem lehet visszaállítani.. de én még miért nem láttam?:O
2011. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sz12 ***** válasza:

Szia. Sajnos nem lehet visszaállítani. Nekem már vagy 2-3 hónapja ilyen.(volt h kiírt vmi kérdést rá kattintottam és átállt.) Iszonyatosan rossz volt, de meglehet szokni.

Ez szerintem olan mint anno az új profil, az is mindenkinek át állt automatikusan, ha akarta, ha nem.

2011. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sz12 ***** válasza:
*olyan
2011. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, mikor írok vkinek úgy jelzi mintha chatelnék vele., amikor tényleg chatelek levélként kapom az üzit. Engem is nagyon zavar,de nem tudom leállítani ezt:S Sőt néha még a görgető sáv is hülyéskedik, visszaugrik...nem tudom mi ez én se, annyi biztos nekem eddig nem sikerült tőle megszabadulni.
2011. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!