Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen az, ha valakinek nincs...

Milyen az, ha valakinek nincs nyári szünete? Nagyon gáz? Mit csinál nyáron.20-on éves korosztálytól kérdezem, nem felnőttektől.

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, 19 éves, és ugye most megint lesz nyári szünet vizsgaidőszak vége után. Gyakorlatilag minden úgy marad, mint gimis koromban, nem kell dolgoznom, lógok, bulizok, tunyulok egész nyáron =2 és fél hónapot). Nektek meddig volt ez így? Ki lehet húzni a kamaszkort egyetem végéig?
2011. jún. 5. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

ez úgy lesz hogy egyszer csak majd ráeszmélsz hogy a tavalyi volt az utolsó nyarad és már olyan soha többet nem lesz. ez lehet akármikor, főleg az anyagi okok miatt.

Azt mondom élvezd ki mindet úgy mintha az utolsó lenne mert nem tudhatod hogy jön össze.

2011. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én önkéntes táborba megyek minden évben, már három éve. Most igyekszem bébiszitternek elszegődni akár belföldre, akár külföldre, ha nem sikerül, akkor idén is marad az önkéntes tábor adta lehetőség. Ez 2-3 hetet elvisz a nyaramból, az ellőtte és utána lévő időt igyekszem kisebb munkákkal kitölteni. Eddig a párommal is elmentünk egy-egy hétre nyaralni, mivel vége lett a kapcsolatunknak ez idén már nem így lesz. Viszont a családdal is biztosan elmegyünk egy hosszú hétvégére túrázni, én is tervezek az ösztöndíjamból egy pár napos kiruccanást valahova (bár azt még nem tudom kivel), de nagyjából ennyi. Jól eltelnek a nyaraim, nem igazán szoktam unatkozni. :) 21/L
2011. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!