Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szegeden szeretek bulizni, de...

Szegeden szeretek bulizni, de nem oda valósi vagyok és a legutolsó busz nagyon korán megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szegeden szoktam bulizni, csak nem oda valósi vagyok és az utolsó busz túúl korán megy azt hogy bejárkáljanak értem túl sokba kerülne, barátoknál meg nem alhatok mindig. Mit tegyek?
2011. jún. 4. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ülj be a Bociba, egyél valamit, ha wifis telód van, még használhatod a netet is. :D Vagy Meki. Jobbat nem tudok, éjjel sok dolog nincs.
2011. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ilyen szállásra gonmdoltam. kollégium(omba vagy akár másikba) be lehet menni aludni? vagy ilyen célú helyke nincsncsenek? jön a nyár!! :S:D
2011. jún. 5. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha időben lefoglalod, gondolom megoldható. :D
2011. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de sehol sincs olyan hogy csak bemegyek aludni egy bzonyos összeg fejében ott instant szállást nyújtanak?
2011. jún. 6. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Felénk ezt úgy csinálják hogy az utolsó busszal mennek, ami majdnem este 11-kor megy és reggel az elsővel mennek haza ami 4-5 körül indul.
2011. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsó 8kor megy.
2011. jún. 12. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:

a legelsőt nézd:)

4-5 körül szoktak menni ha 3-kor eljössz a buliból 1-2 órát elvagy a buszmegállóban

2011. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jogos. kösz a választ :D
2011. jún. 12. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!