Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbikat tudtok mondani...

Milyen hobbikat tudtok mondani, amiket egyamagamban tudok gyakorolni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 21:21
1 2
 1/11 anonim válasza:

Extreme Görkorizás

nágyon jó halgass rám :)


De ne Fitness Korival :)

2011. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
görkori, netes játékok.
2011. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja... kihagytam: olvasás.
2011. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
olvasás, gyöngyfűzés, rajzolás, varrás, kertészkedés, biciklizés, túrázás, sütisütés, stb
2011. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én vettem egy furulyát, meg egy "furulya-iskola " c.kottát hozzá, meg is tanultam, nagyon szeretem. És még gyalogolok. Nagy távolságokat teszek meg gyalog, egyedül. Ezt is szeretem. Meg a sudokut! És olvasni! Szeretem élvezni, hogy egyedül bármit tehetek kedvem szerint.
2011. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvass és írj történeteket.
2011. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
pokerezz legalabb penzt is kereshetsz vele ha menne
2011. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki ezt írtad:" Én vettem egy furulyát, meg egy "furulya-iskola " c.kottát hozzá, meg is tanultam"



Ez nekem nagyon tetszik!!! Egyedül meg lehet abból tanulni furulyálni?? Csak mert egész életemben azon bánkódtam, hogy gyerekként nem járhattam furulya órára... Most annyira fellelkesített amit írtál, hogy kérdezem...

Tényleg lehet úgy egyedül is? És hol lehet ezeket beszerezni, mennyibe kerülnek?

2011. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hangszerbolt. Meg lehet tanulni. A furulyához van egy úgynevezett fogási táblázat. Az egy rajz, megmutatja, hogy melyik hangot hogyan kell befogni. Melyik újjaiddal, úgy értem. Énekből jó voltál? Ismered a kottát? Ha igen, akkor kövesd azt a táblázatot, és először egyszerű dalocskákat játszol, később veszel különféle kottákat.


Ha nem ismered a kottát, akkor is lehet furulyázni, sőt van aki azt mondja, az az igazi. A pásztor legények is kotta nélkül furulyáztak. Próbálgatással, szívből.

2011. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vers/Dalszöveg írás, nagyon jól kikapcsolódhatsz vele :)
2011. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!