Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Horrorfilmötletek? Lent

Horrorfilmötletek? Lent

Figyelt kérdés

barátnőimmel akarunk csinálni egy horrorfilmet, már nagyjából a szereplők is megvannak, de kéne valami kiiindulópont, mert szinte minden ötletünkben rájövünk hogy már hasonlít valami másik horrorfilmre :S

ezért kérnék szépen ötleteket, nemkell részletesen az egészet, majd mi megcsináljuk, elég csak olyan, h mi legyen benne.. légyszi segítsetek ! előre is köszi :))


2011. máj. 30. 18:47
 1/1 anonim válasza:

szerintem nagyon túltelített már ez az irány még a profik között is:D szerintem valami jó, az életben is megtörténhető dolgot találjatok ki, mert a repülő gyilkos lámpabúra nem fog tetszeni senkinek (van ilyen japán horror esküszöm) nekem személy szerint a skizofréniás horrorok jönnek be. végig tévhitbe ringatja a nézőt a végén pedig kiderülnek a dolgok:) persze jobb ha nem világítasz rá minden konkrétumra, így még inkább elgondolkodtatja a nézőt. érdekes még, ha a befejezések lehetnek alternatívak így a nézőre bízzák, hogy vajon hogy ért véget a történet.

sok sikert hozzá

2011. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!