Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 23 éves lány barátkozni...

23 éves lány barátkozni szeretne 1fiúval a suliból! Hogyan? 2 hét és vége az évnek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy kezdem, hogy 23 éves vagyok, kinőttem már a tinikorból. Van egy párom, vele minden nagyon jó, sose hagynám el másért :)


Van 1 fiú az osztályban, aki hirtelen szimpi lett. Egész évben kb. 4-5 mondatot beszéltem vele. Mindjárt vége az évnek és szeretnék addig beszélőviszonyba kerülni vele :)

Esti suliba járok, hetente 3x van tanítás. Mégis miről beszéljek? Vagy facebookon írjak neki néha cseten? :$ Nem lesz túl feltűnő, hogy hirtelen "rámászom"? :))


Sajnos nem vagyok 1 társasági lény, voltak barátnőim, de eltűntek, az egyik egy hazug ... lett :( úgyhogy már nem is tudok barátkozni :$ amúgy a pasik jobb barátok, legalább nem pletykálnak :)


Mégegyszer leírom, hogy nem megcsalni akarom a barátom, csak barátkozni.


Légyszi segítsetek. Sürgős!! (2 hét van a suliból)


2011. máj. 23. 12:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát köszönj ügyesen mindig Neki, esetleg érdeklődj, hogy van stb. Utána rá lehet íni facebookon is, a többi jön magától. Eleinte nehéz a kezdet, utána majd megy minden magátol! Sok sikert:)
2011. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de nem ilyen egyszerű :(

tele van barátokkal, mindig lóg valaki a nyakán, mégse köszönhetek csak neki és úgy kérdezni, hogy van :( meg nem valami bőbeszédű ő se mással, csak a haverokkal, ha lenne ilyen helyzet, annyit mondana, hogy jól :(((

2011. máj. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!