Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a blogom?

Hogy tetszik a blogom?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem, és csak 5 bejegyzés van, de kérlek olvassatok bele, és mondjátok el a véleményeteket!

[link]


2011. máj. 20. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?:)
2011. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 és lány
2011. máj. 20. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársaidnak megmutattad már/ajánlottad nekik? Miért kezdtél el blogot írni? Bocsi, csak érdekelnének ezek:) (első vagyok)
2011. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért, mert néha benne van az emberben, hogy nem akar senkivel beszélni, csak egymagában lenni, elmélkedni az életről, a gondokról és azok megoldásairól, és úgy gondolom, hogy én mindenféléről gondolkodom, és szerintem a legtöbb embert érdeklik azok a témák, amik engem. Valamint mindig egyfajta "megtisztulást" érzek, amint írni kezdek. :) Lehet, hogy beteges, de nekem így könnyebb. :) Amúgy nem, még nem ajánlottam, mert... nem is tudom, hogy miért... valahogy úgy könnyebb, ha az embert olyanok olvassák, akik nem ismerik, azt hiszem. :)
2011. máj. 20. 19:57
 5/7 anonim válasza:
Jó :-)
2011. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ok. Köszönöm a választ. Mint egy kis napló:D Tetszik. Ha lesz időm , még megnézem egyszer-kétszer :)
2011. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
enyémet is megnézed?? www.jorgen.freeblog.hu
2011. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!