Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha lenne 100 000 forintod,...

Ha lenne 100 000 forintod, mire költenéd?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok hozzá :)

Én 14 éves lány vagyok és nyáron fogok menni dolgozni+ gyűjtöm a pénzt,hogy ne költsem el,tehát k július végére lesz 100 000 forintom.Arra gondoltam,hogy mivel amúgy is szeretnék egy fényképezőt és egy mp3-at,ezért inkább vennék egy telefont,Iphone 4 re gondoltam,mert arra rengeteg alkalmazás készül,és a neten láttam 100 000 forintért is.Most egy s5230 samsung telóm van,de azon se a zenelejátszó,se a fényképező nem túl jó,és wifi sincs rajta.Szerintetek megéri 100 000 forintért az Iphone 4? Én nagyon szeretném! :) (mielőtt bárki megvádolna azzal,hogy el vagyok kényeztetve,annak csak szólok,hogy rengeteget dolgozok apunál,mindenért megdolgozok)


2011. máj. 19. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy szép ülőgarnitúrát vennék belőle, a maradékból meg függönyt. Mivel most rendezzük be a lakásunkat :)

iPhone-ra biztosan nem adnék ki 100 ezret, mert szerintem egyáltalán nem éri meg, de ez egyénfüggő, van akinek fontos annyira egy telefon, hogy kiadjon érte ennyit és van, akinek nem.

22N

2011. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) hát én igazából azért szeretnék Iphone-t mert tényleg benne van,ami kell.És ruhát meg ilyesmit nem akarok venni,eddig mindig arra ment el a pénzem.És ugye 14 évesen még nem kell semmit fizetnem :)
2011. máj. 19. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ipad.
2011. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egészet csirkemellre költeném.(15/F Testépítő)
2011. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hozzátenném ahhoz a pénzhez amiből a motoromat fogom venni :) 17/F
2011. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!