Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az xbox 360 Falcon és Jasper...

Fickó:) kérdése:

Az xbox 360 Falcon és Jasper gépnél valójában így van?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen is: Annak ellenére, hogy az a szóbeszéd járja, hogy ezeknek az új gépeknek már hűtésmod sem kell, mert nem lesznek 3 ledesek. Mint tudjuk, ezek a gépek 2007 szeptember környékén kerültek piacra, amikor már nem volt 30-35 fok. Most hogy beköszöntött a meleg, megjelentek szervízünkben az első hibás darabok. Sajnos az új gépeknél le van ragasztva a GPU, igy stabilan lehetetlen megjavítani mivel nem lehet újragolyózni. Ugyanez a helyzet, ha a HANA chip megy tönkre, jelenlegi helyzetben kijelenthetem, hogy ha egy ilyen gép lesz 3 ledes vagy hana hibás, a legjobb helye azután a kukában van. Kevesen tudják de ezekben a 65 nm-es gépkben csak a CPU 65 nm, a GPU marad.

Azt is olvastam hogy a jasperes gépeknél ismét valami 8 forraszpont van ami az első generációnál és így mégjobban tud olvadni, mellesleg a falconnál csak 4 forraszpont van. Tehát akkor a jaspernél jobb lenne a falcon???


2011. máj. 9. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!