Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha 15éves vagyok beengednek a...

Ha 15éves vagyok beengednek a moziban horrofilmre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 14:12
 1/5 anonim válasza:
Nem
2011. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki van téve a korhatár. Ha alatta vagy, akkor nem.
2011. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Argloss ***** válasza:
Mozitól függ. Van ahol nem foglalkoznak vele, hogy ki mennyi...
2011. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kivan téve mindenhova a korhatár, mégis sok helyen lesz.rják. Üvegtigris 3-at pl. legutóbb ilyen általános iskolai 4.-5. osztályos gyerekek nézték mellettem. Pár éve engem is beengedtek olyan filmre amihez nem voltam még elég idős. Ha nagyobb moziba mész akkor ott kérnek személyit, és nem engednek be valószínűleg. De az ilyen kis kisebb mozikba csak azt nézik, hogy befizetted-e a jegy árát.
2011. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia 15 éves vagyok. Én a Cinema City-be mentem be 13 évesen 16-os filmre. Legutóbb is 16-os filmre ültem be, és nem kértek személyit. A honlapjukon is azt írták, hogy a korhatár besorolás javaslat, nem törvény. Saját felelősségedre beengednek.
2015. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!