Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy bulit csinálni,...

Szeretnék egy bulit csinálni, kell engedély?

Figyelt kérdés
Az udvaron a kertünkbe szeretnék egy bulit csinálni nem sokan leszünk max 40-en de inkább 30-an és lesz zene is. Nem halkan persze. Most nekem kell engedélyt kérnem hogy 10-kor ne keljen abba hagyni? És hogy megy ez, hova kell mennem? Mit kell csinálnom? Előre is köszi.
2011. máj. 8. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szomszédokkal nem tudod megbeszélni? megbeszéltek egy időpontot, hogy meddig hallgatjátok hangosan, utána meg már hallkan
2011. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem, mert a közvetlen szomszédokkal megtudom, de az utcák eléggé össze vannak nőve és még 2 utca csatlakozik be oda ahol a mi kertünk van, és akkor most oda is kéne mennem beszélni, de ha van engedély akkor nem lehet semmi gond, persze a közvetlen szomszédoknak így is lesz szólva
2011. máj. 8. 23:43
 3/8 A kérdező kommentje:
sűrűn vannak a házak..:S
2011. máj. 8. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
csak akkor kapsz engedélyt ha a szomszédokkal megbeszélted.
2011. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen azt tudom, de elég a mellettem lakó szomszédokkal, nem?? vagy meddig kell elmenni az én utcámban? és hol kell kérni az engedélyt?
2011. máj. 8. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:

attól függ hogy meddig hallatszik el a zene.


önkormányzatnál érdeklődj hogy hogy is van ez. szerintem ők tudnak adni engedélyt is ha a szomszédok beleegyeznek.

2011. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
okés köszi
2011. máj. 9. 00:14
 8/8 A kérdező kommentje:
és kell érte fizetni??
2011. máj. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!