Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A japánfanok japánfanokkal...

A japánfanok japánfanokkal járnak?

Figyelt kérdés
mert engem mindig kikosaraznak a pasik amint megtudják h birom a japánokat, mert h b.zi zenéket hallgatok, meg olyanokat nézek akik csajnak néznek ki, meg meséket bámulok stb. meg h ennyi erővel lesz.bi is lehetnék stb. így sose jön össze
2011. máj. 4. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a japán dolgokat, de még soha nem kosaraztak ki emiatt, pedig eddig egy barátom se ismerte ezeket annyira. Biztos, hogy ez volt az oka, és nem csak olcsó kifogás volt a részükről?
2011. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
akkor keress egy japant :D majd o nem fog kikosarazni :)
2011. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is japán zenét hallgatok, animét és ázsiai sorozatokat nézek, mangát olvasok, tetszenek ezek a lányosabb ázsiai pasik is. Ennek ellenére ez még sose zavart egy pasit sem, elég sokan próbálkoznak nálam.

Szóval szerintem ez csak kifogás, más bajuk lehet veled, pl. nem tetszel, de ezt nem szokás elmondani.

2011. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat... lehet h szimplán csúnya vagyok :S
2011. máj. 4. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy az aa idegesítő, visítozós "hülyétkapoktőle" japánfan? Mert általában azok ilyenek, ilyen spiné/srác meg nekem sem kéne.
2011. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!