Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írt/ír valaki könyvet? Ha...

Írt/ír valaki könyvet? Ha igen, mikor írta az elsőt, és milyen műfajban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 19:34
 1/3 anonim válasza:
100%

Írni fogok, már rágen megterveztem!

Lakatlan szigetről szól és "Robin" nevezetű a főszereplő!

2009. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több ötlet van a tarsolyomban, de nem dolgoztam ki őket. Felvázoltam őket egy-egy lapra és eltettem a fiókom mélyére. Majd ha időmilliomos leszek, akkor talán megírom életem első regényét, bár szerintem úgysem lesz rá kíváncsi senki.


Attól félek, hogy talán már valaki megvalósította az ötleteimet, pl. az egyik regényemnek "Fetus in fetu" lenne a címe és misztikus thriller a műfaja.


Általában bűnügyekben gazdag, rejtélyes ponyvákban gondolkodom, de (nem lenézni ezért!) latin-amerikai telenovellának is megírtam a magyarosított változatát (kb. 50% az eredeti cselekményből, főleg az alapkonfliktusok ezek + 50% saját találmány).

2009. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez tök jó. :) És hány évesek vagytok?
2009. márc. 5. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!