Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bétát keresek, hol találhatok?...

Bétát keresek, hol találhatok? Esetleg itt valaki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy Gyilkos Elmék (Criminal Minds) alapú fanfictionom, vagyis még alakuló állapotú, de szeretném merengőre feltenni. Viszont béta nélkül nem, jó a helyesírásom meg minden, de biztos, ami biztos. Segítsetek! :)

[a story inkább szerelmi szálon megy, nem a nyomozás, de nem nyálas :D]


2011. ápr. 17. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha holnapig rá ér, akkor én elvállalom .D
2011. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ráér. Több fejezetes lesz, elég hosszúra tervezem, remélem így is vállalod. :) Ha gondolod felvehetsz msn-re és ott meg tudjuk beszélni majd. :) dns_doresz@hotmail.com
2011. ápr. 17. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

felvettelek ;)

de rejtve vagyok scak fent. :D

2011. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahol lehet majd látni/olvasni?:)mert én tökre kíváncsi lennék rá:)
2011. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, majd merengőre vagy fanfiction.net-re felteszem, valószínűleg az utóbbi lesz majd, de mindenképp kiírom. :)

Valamint keresnék egy angolra fordítót is, ha valakinek van kedve... :D /én még ennyire jól nem tudok, fordítók borzalmasak és fontos lenne... :)/

2011. ápr. 18. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!