Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki esetleg tudná hogy az...

Valaki esetleg tudná hogy az invitelnél 1hónapos proba időt is ki kell fizetni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egy hónapost nem ismerek. Egy éveset. Tényleg ki kell fizetni.
2011. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint egy éves a szerződés csak abból van egy hónap próba idő vagyis 12hó+1hó, És azt ki kell-e fizetni, de ahogy kiveszem a szavaidból ki kell fizetni.
2011. ápr. 15. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Akkor nem egy éves hanem 13 hónapos és abból van még hátra egy hónap ? Ha így is van és rosszaidulatú a szolgáltató az 1/12 -ed részt rád verheti, vagyis 1 hónapot.
2011. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem:) Úgy van hogy Most kötettük be most telt le az egy hónap proba idő, És már a második honapban vagyunk és kikültek egy 17xxxft számlát a multhavira is és e-havira, De a múlt havi az csak próba idős volt.
2011. ápr. 15. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos a próbaidő az nem azt jelenti, hogy a szolgáltatásért nem kell fizetni.Azt jelenti, hogy egy fajta szolgáltatást kedvezményes kapjuk másokhoz képest az 1 éves hűségidőszak alatt.Utána is megkapod, ha igényled továbbra is. Nem erről van szó ? Tehát a egy éves hűség idő előtti megszakítás szerződésbontást jelent és szerintem ki kellene fizetni az 1 évet.
2011. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem nem így van. De most már tudom hogy ki kell fizetni.. :) Amúgy meg úgy van hogy köttöünk egy szerzödést 12hónapra, De elötte vagyis a 12hónapos szerzödés elött van egy hónap próba idő hogy le teszteljük a szolgáltatást.És ha nem tetszik akkor még meg lehet szüntetnia szolgáltatást. És megfelelt úgymond az ellvárásoknak és belementünk az 1éves hűségnyilatkozatba. Csak most ki külték a proba idős és az e havi Csekket. szóval nem az egy éveset.:) ha nem csak a "múlthavit" És ehavit.

De azért nagyon köszönöm a válaszaidat. :)

2011. ápr. 15. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm. Megértettelek.
2011. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!