Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valahogyan meg lehet szervezni...

Valahogyan meg lehet szervezni egy ilyesmi bulit? (#lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy most leszek 14. 1 hónap múlva és nagyon régóta várom, már. Itthon szeretnék bulit tartani és persze a kertünkben. :D Estefelé lenne és olyasmit képzeltem el, hogy nagyon ízlésesen fel van díszítve. Például .. lampionok,fáklyák .. ilyesmi. Nagyon Sürgős mert pontosan 1 hónapom van lerendezni mindent. Előre is köszönöm. :D
2011. ápr. 9. 15:01
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem ha elhatározod magad mindenre van esély :) kérdd meg egy barátnődet/barátodat aki segít neked beszerezni a "díszeket" na meg persze előbb dumáld rá a szüleidet. Feldíszítitek a házat szerintem szerezz be valami jó kis zenét is amit valami nagyobb hangfalon ki tudsz hangosítani vagy ilyesmi, lampionok jó ötlet meg fáklyák is.:) Legyen kaja,pia esetleg hely tánchoz.Valami játékot is kitalálhatsz ( játszani sose ciki (; ) ha merészek vagytok pl:üvegezés (; készíts meghívókat időben. Mindenre van esélyed. :)

És előre is boldog szülinapot és sok sikert :) !!

2011. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó elképzelés. Szerintem is vonj be néhány barátot, akivel közösen kitaláljátok és előkészültök.

Remélem szüleid is támogatnak ebben és szívesen segítenek az előkészületekben is.


Boldog szülinapot!

2011. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!