Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek a VV4-ben ki lesz...

Szerintetek a VV4-ben ki lesz az utolsó három?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 20:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagyis ki marad bent utolsó háromnak és végül ki lesz az a kettő aki között a végső párbaj lesz?
2011. ápr. 6. 20:15
 2/9 anonim válasza:
Az RTL Klubtól kéne megkérdezned valakit, mert ők tudják a forgatókönyvet...
2011. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár szerintem is (ha nem is teljesen) valamennyire meg van rendezve, de szerintem Éva, Alekosz, és Béci maradnak bent. Esetleg még valamelyik helyett Anikót gondolom.
2011. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

20:15

igazad van, megvan rendezve az egész, a párbajok meg vannak bundázva, az sms meg nem számít, csak arra jó hogy az rtl zsebét tömjétek... csak az a gond hogy a sok barom nem bírja felfogni hogy ez megvan rendezve.

2011. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
béci alek, és a két lány közül valamelyik. csúnya lenne ha erzsi, vagy laci is ottlenne, mint ahogyan azt itt pár napja mondogatják, hogy erzsi fogja megnyerni, amiért annó miló
2011. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó azt a erzsi miló kapcsolatot kifejtenéd? amúgy szerintem az erzsit utálják sokan.
2011. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tegnap visszaolvastam pár oldalnyi kérdést ebben a témakörben, és páran azt írták, hogy a régebbi szériákban Miló is szürke karakter volt, és senki nem hitte, hogy nyerhet. mondjuk én nem tudom ezt alátámasztani, lévén akkor 11-12 éves lehettem és nem néztem vv-t :D amúgy szerintem is kizárt, hogy erzsi nyerjen. Szerintem az rtl kihozza bélát győztesnek, alek pedig vinni fogja a feleséges műsorát
2011. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Alekosz-Béci-Éva. Vagy Alekosz-Béci-Jerzy.
2011. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem Alek, Béci, Éva. A vágső kűzdelem pedig Alekosz és Béci között dől el.
2011. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!