Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kockáztassak? Mit tegyek ha...

Kockáztassak? Mit tegyek ha anyum felhív miközben bulizok?

Figyelt kérdés

Szombaton mennék bulizni a barátommal, és nemtudom hogy anyum elengedne e... Most javítottam már voltam bulizni nagyobb szórakozóhelyen, de kettőre értem jött.Olyan cikinek találnám ezt ha oda állítana kettőkor kocsival:S

A barátnőm tudna falazni nekem de attól félek, hogy anyu felhív bármiért is mit mondjak neki?és ha kéri a barátnőmet hogy adjam oda atelefont neki?:S

Valami tipp?:\


2011. ápr. 5. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elmondani neki, h bulizni mész, akkor kamuzd azt, hogy az egyik barátnődnél alszol. Vidd el a telódat, és este, még a buli előtt hívd fel anyud, és mondd meg neki, hogy azért hívod, mert tölteni fogod a telód, és ki fogod kapcsolni, szóval ne ijedjen meg, ha véletlenül nem tudna elérni. Te pedig olyan figyelmes voltál, hogy előre szóltál. :)
2011. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aham :)

Köszi jó megoldás:)

Várok még többet is:)

2011. ápr. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!