Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova lehetne elmenni?

Hova lehetne elmenni?

Figyelt kérdés
8.-asok vagyunk és összejövünk a volt osztálytársakkal, de nem tom h mi lehetne a program.. Mozi .. kaja.. segítsetek ? hova lehet ilyenkor elmenni, hamár rég láttuk egymást?
2011. ápr. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A mozi tök jó, de gondolom sokat szeretnétek beszélgetni, így viszont nem a legjobb...:)


McDonald's az viszont erre a célra tökéletes, de parkba is nyugodtan mehettek sétálni, aztán kerestek a közelben egy fagyizót.


Jégcsarnok esetleg, bár szerintem tuti lesz majd, aki nem szereti azt, de SOK SIKERT!:)

2011. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát most tök jó idő van, szóval lehetne olyat is, hogy valaki olyannál összegyűlni, akinek kertes háza van,és akkor kerti partit csinálni grillezéssel, esetleg filmnézéssel, tábortűzi énekléssel:D Ugyanezt meglehetne csinálni, ha csak simán kerestek egy jó szabadtéri helyet (mi mindig a helyi tóhoz mentünk ki:).

Mozi... hát nem tudom. az nem olyan beszélgetős, pedig egy osztálytalinak az lenne a lényege. Beültök, megnéztek egy filmet, elmentek egy mekibe... Nem tudom, nekem ez egy kicsit snassz.

2011. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!! :)Akkor a mozi az kizárt?
2011. ápr. 4. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen...:).

A dumcsizás miatt:).

2011. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!