Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Coronita es como la cocaina?

Coronita es como la cocaina?

Figyelt kérdés
Multkor suli előtt coronita afteron voltam és amikor bementem a suliba levágták hogy kicsit szétvagyok és a többire már nem emlékszek:DDD lehet ebből cikem?
2011. márc. 28. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
mér lenne? mivan abba?
2011. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mivel megfujattak velem ilyen szart és onnantol képkiesés...:D de az baj ha bebaszva mész be iskolába?:O
2011. márc. 28. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:

én bebaszva jártam iskolába. közös megegyezés után elhagytam vagy valami ilyesmi (kirúgtak na) de én minden nap csináltam és kortyolgattam szünetekbe is páleszt.

az meg hogy kokó volt azt nem hiszem főleg ha ingyen kaptál belőle. inkább valami amphetamin származék vagy még az se....

2011. márc. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja előző vok. hogyválaszoljak: igen lehet cinked. olyan hogy pszihológus meg szülők értesítése.
2011. márc. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nemnagy cucc de nem rughatnak ki nem?:D
2011. márc. 28. 01:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy beba**va mész be,vagy bekokózva.... egyik se jó, de a kokó azért sokkal rosszabb...

És miért igy tetted fel a kérdést??

Vizelet vizsgálat is volt?

Mi az hogy "cikem"? Cinkem?

Amúgy kitehetnek szerintem , igen...

Na majd írd meg, mi volt, kis drogos... :)))

2011. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hnap lesz fegyelmim ott kiderul:D
2011. márc. 30. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha beba*va akkor nem nagy gáz,ha bedrogozva akkor igen,és akkor meg is érdemled,coronitás köcsög.
2011. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!